Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 15:46

Херсонська початкова школа № 25 "Веселка"

Меню сайту
Наше опитування
Хто ж ця чудова людина. яка відвідала наш сайт?
Всього відповідей: 273
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

09:03
Поради від психологів для батьків під час карантину

 

Шановні батьки!

В умовах, які склалися, на ваші плечі лягає велике навантаження. Поряд з виконанням рекомендацій влади, медиків щодо гігієни, ізоляції, поведінки, варто звернути увагу і на психологічний аспект карантинних заходів, пов’язаних з коронавірусом.

Коли ми зіштовхуємося з новими умовами, нам необхідний час, аби звикнути. Дайте час собі і дітям на адаптацію. І як би не було складно організувати вдома навчання, дозвілля, відпочинок, весь час нагадуйте собі: «Я гарний батько, мати. Я дорослий і впораюсь».

Поговоріть із своїми дітьми про те, що карантин – це не покарання і не канікули. Це час, коли ми бережемо себе і бережемо інших. Зараз діти, так як і всі ми, перебувають у напрузі. Вони можуть відчувати загальну тривогу від невизначеності, від напруги батьків, від змін звичайного режиму та обмежень. До цього додаються хвилювання щодо ДПА, ЗНО. Тобто діти зараз потребують від батьків підтримки і допомоги. Ідеально, якщо батьки намагаються перебувати в контакті зі станом дитини і її почуттями. Чесно можуть сказати дитині, що «я розумію, як важко вчитися самому вдома, мені й самому зараз складно зібрати себе докупи. Давай допоможемо один одному. Наприклад, разом складемо розклад на день. Я теж потребую твоєї допомоги».

Не варто різко починати виховувати, або «перевиховувати» своїх дітей. Адже це лише забере багато сил, здоров'я і часу та зіпсує відносини сім’ї в умовах ізоляції. Цей карантин можна перетворити на джерело більшої близькості у стосунках батьків із дітьми. Говоріть із дітьми тільки спокійним тоном. Батькам у взаємостосунках між собою потрібно бути більш толерантними одне до одного, намагатися все обговорювати.

Розділіть права та обов'язки кожного члена сім'ї на час карантину, незалежно від віку. Поясніть дітям, що уроки треба робити вчасно, інакше завдання потім накопичуються. По можливості організуйте звичне для дитини й для себе спілкування, розваги та гуртки в онлайн режимі. А сімейна ранкова зарядка допоможе зняти стрес і зменшити напруження.

Важливо пам’ятати, що дітей не потрібно весь час розважати, нехай вони трішки й понудьгують за навчанням, товаришами. Забороняти дитині користуватися гаджетами не варто, але необхідно правильно вибирати для неї контент. Їй підійдуть навчальні програми та канали на Youtube. Розважальні відео повинні відповідати віку дитини.

Бережіть себе і своїх рідних!

Переглядів: 330 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz