Головна | Реєстрація | Вхід | RSS | Вівторок, 19.03.2024, 11:01 |
Херсонська початкова школа № 25 "Веселка" | |
Вітаю Вас Гість |
|
Ними пишається школа
Наші зірочки у навчанні:
Калиняк Анастасія, учениця 4 класу, обласна стипендіатка, (випускниця 2012/2013 навчального року)
Філенко Михайло, учень 4 класу (випускник 2012/2013 навчального року)
Дука Яна, (випускниця 2011/2012 навчального року)
Малий Данило, учень 4 класу (випускник 2011/2012 навчального року)
Кусік Ілля, учень 4 класу (випускник 2011/2012 навчального року)
Ступак Владислава, учениця 4 класу (випускниця 2011/2012 навчального року)
Башкирова Анастасія, учениця 4 класу (випускниця 2011/2012 навчального року)
Дубенко Марина, випускниця школи 2011 року (4 клас) ЮНІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ
Переможці Міжнарожного інтерактивного учнівського природничого конкурсу "Колосок" (осінь, 2015 р.)
Переможці Міжародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу "Колосок" (весна, 2015 р.)
Переможці Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" (осінь, 2014 р.)
Лебеденко Ілля, учень 4-Б класу, посів І місце у відкритому чемпіонаті міста з кіокцшин карате серед хлопців 8-9 років - 20.11.2016 р. Хойдакіна Єлизавета, учениця 4-А класу, посіла І місце у відкритій першості Цюрупинського району на кубок пам'яті Івана Сотникова з веслування на байдарках і каное у виді програми К-1 3000 м (дівчата 2003 року і молодше) - 26.03.2016 р.
Баєв Давид, учень 4-А класу, посів І місце у чемпіонаті Херсонської області з самбо ваговій категорії 38 кг (13.12.2015 р.) Ляшенко Андрій, учень 4-А класу, посів ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Херсонської області з бойового самбо ваговій категорії 33 кг (14.11.2015 р.) Маховський Іван,
Стародубець Данило,
Ш А Х И Кравченко Аліса, учениця 2-А класу,
посіла ІІІ місце у кваліфікаційному турнірі з шахів
за нормою 4 розряду
Уханова Кіра,
учениця 2-А класу,
посіла ІІ місце у кваліфікаційному турнірі з шахів
за нормою 3 розряду
Кисленко Максим, учень 2-А класу,
посів ІІ місце у кваліфікаційному турнірі з шахів
за нормою 4 розряду
Гуцалов Владислав,
учень 2-Б класу,
посів ІІ місце серед юнаків
у кваліфікаційному турнірі з шахів
з нормою ІV розряду
НАШІ ЗІРОЧКИ У ТАНЦЯХ
Вітаємо ученицю 4-А класу Сумську Ганну із перемогою в обласному чемпіонаті Херсонської області із сучасних танців: - за І місце у категорії "Диско Слоу", "Ювенали", "Соло І Ліга"; - за ІІ місце у категорії "Диско-Фристайл", "Ювенали", "Соло ІІ Ліга"; - за ІІ місце у категорії "Диско", "Юніори", "Дует" (пара), "Відкрита Ліга"; - за ІІ місце у категорії "Диско", "Ювенали-1", "Соло І Ліга" (дівчата).
Кедровська Влада та Аляб'єва Жанна, учасниці хореографічного колективу "Зефір", переможця (ІІІ місце) ІV обласного конкурсу малих форм хореографії "Зимова казка" та обласного хореографічного конкурсу "Запалимо зірку"
НАШІ ЗІРОЧКИ У СПОРТІ (випускники школи 2011 року (4 клас)) Деркунський Михайло,неодноразовий переможець відкритого кубку східної Європи зі спортивних танців
Сумський Данило, неодноразовий переможець турнірів з дзюдо
Якщо серед ваших однокласників є ті, хто достойний бути на цій сторінці нашого сайту (можливо, це - Ви самі!), повідомляйте нам.
Звертатися до директора школи Бикової Тетяни Борисівни
|
|
Copyright MyCorp © 2024 |
Безкоштовний хостинг uCoz |